”PRZEBUDZENIE- Jeśli żyjesz -Twoja misja wciąż trwa”

Kiedyś postanowiłam zrobić test wg Richarda Bacha ,który wyglądał tak:
”Oto test pozwalający ustalić, czy Twoja misja na Ziemi jest zakończona? Jeśli wciąż żyjesz-NIE JEST”.
OJEJ! Od razu wypełniło mnie to inspirującą radością i wiedziałam ,że kiedyś będę chciała się tym podzielić. Robię to właśnie teraz z Tobą. Ileż to ekscytacji! Mam misję! Żyję! Jestem! -Myślę ,że Tobie ten test wyszedł bardzo podobnie… 😉 Czy to nie porusza i nie wypełnia radością? Oczywiście ,że TAK! 🙂
Czasami w naszym życiu zdarzają się zwyczajne momenty , bądź takie które uważamy za niezwykłe i decydują o naszym życiu. No dobra… więc czekamy na ten moment lub cud. W końcu test pokazał ,że mamy jakąś misję do wykonania…czekamy, czekamy- dzień upływa za dniem ,a my nadal w sumie nie wiemy…? Wreszcie mijają tygodnie ,miesiące ,a może i lata- aż w końcu BAM! Trafia w Nas coś co wypełnia namiętnością i rozgrzewa Nasze serca- Mówimy to jest to! Wiesz co to jest? To jesteśmy MY. A raczej TY, ja- Każdy z nas z osobna, a zarazem My wszyscy razem. Tylko My- tylko Ty i tylko Ja , decydujemy o naszym życiu.

Każda tradycja duchowa podkreśla wyjątkowość ludzkiego życia i potencjał ,którego nawet my sami nie podejrzewamy- do czasu- właśnie do czasu naszego indywidualnego przebudzenia. Nikt z nas nie przyszedł na ten świat przypadkiem i to jest pewne. Jeśli myślisz, że Twoja misja polega na tym co mówią inni, media, na nienagannym wyglądzie, na byciu takim jak wszyscy, na podążaniu utartymi przez innych wcześniej szlakami, gdy gwiazdy są Twoim przewodnikiem, otoczeniu się modnymi gadżetami i wegetacji- to jesteś w błędzie. Połączenie komórki jajowej kobiety i plemnika mężczyzny tworzy żywą istotę na pewno nie do ślepej pogoni za dobrami materialnymi. Każdy z nas potrzebuje jedzenia, schronienia, miłości, ale również wolności i pełnej satysfakcji z życia. Jest jedno niezmienne prawo we wszechświecie ,a mianowicie wszystko się zmienia i jest nietrwałe- o czym na pewno już miałeś/łaś okazję się przekonać.
Obecne życie ,które prowadzimy jest krótkie i nie mamy w nim prób generalnych. Żyjemy na scenie tego teatru i odgrywamy swoje role, ale musimy pamiętać ,że spektakl prowadzić będzie nas dalej.
Każda istota we wszechświecie jest jedyna , niepowtarzalna i wyjątkowa (tak, właśnie TY też)- ale zarazem tworzymy jedną całość. Gdybyśmy przenieśli się teraz nad piękne morze -dla jednego z nas będzie, to woda do picia, dla innego źródło czystości i orzeźwienia w upale, dla kogoś innego strach przed pływaniem, a dla ryby będzie ta woda domem. Wszyscy widzimy każdą rzecz, sytuacje inaczej , ale również dzięki temu odkrywamy sami w sobie prawdziwego mądrego przewodnika. Bo takim my dla siebie powinniśmy być.

Więc co z tą misją skoro ciągle tu jesteśmy? To TY jesteś misją samą w sobie , tak jak ja i te ptaki za oknem. Jeśli odkryjesz i poznasz siebie , to poznasz już cały wszechświat. Jesteś prezentem dla tego świata w tym momencie i ten świat zmienia się przez Ciebie. Niezależnie od tego kim jesteś, co robisz i gdzie jesteś- masz wpływ na wszystko.
Nic ani nikt nie jest ani dobre ani złe…dobro i zło nie istnieją -dobro i zło są naszym przywilejem, naszą decyzją i wyborem ,który podejmujemy jako człowiek. Ale wszystko to pcha nas do odkrycia w nas naturalnego potencjału.
Mam nadzieję , że przebudzi się w Tobie, we mnie , w nas siła , która wypełni Twoje, moje, nasze życie misją- bycia najczystszym samym sobą 🙂

Reasumując już to z lekkim poczuciem humoru :
Usiądź wygodnie i zrób wdech- wydech (powoli! nie spiesz się tak! Nikt Cię nie goni!)

Jeszcze raz! Wdech….(Policz do trzech) Wydech…

spokojnie…
właśnie w tym momencie w tej jednej krótkiej chwili skupiając się na swoim oddechu – przebudziłeś/aś siebie- nie byłeś/aś nigdzie, nie miałeś/aś nic- doświadczyłeś/łaś wszystkiego. khe khe widzisz jakie to proste ŻYJESZ, JESTEŚ! 🙂

Peace&Love-Namaste!

219 0319 0322 0336 216 0339 0342 0345

Jedna myśl na temat “”PRZEBUDZENIE- Jeśli żyjesz -Twoja misja wciąż trwa”

  1. Zgadzam się całkowicie z Twoim światopoglądem Adrianno.W Twoich słowach czuć lekkość i świeżość jakby to wiosna a nie jesień była za oknem.Czekam na dalsze wpisy.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s