Bajeczka…

Hej!

Opowiem Ci teraz bajeczkę, tym razem nie o tym jak kot palił fajeczkę.
Choć pora późnawa , to ta bajka nie będzie długawa…
Może lekko przynudnawa 😉
Ale wszystkie dzieci poszły spać -i teraz tylko Ciebie Tutaj mam.

Wyobraź sobie piłeczkę… okrąglusią …na pierwszy rzut oka milusią.
Wyobraźnia działa nam szaleńczo , Panowie widzą co innego niż Panie… ale zraz wszystko nam się zbiegnie do jednego , gdy tą kuleczkę nazwiemy Ziemią.
I od razu odczuwamy, że już nie takie miłe rzeczy trzymamy. Bo po jednej stronie wojny, głód , gdzieś trochę mrozi nas od Antarktydy chłód… trochę piecze od Afryki słońca żar, kilka kłótni i rozwiedzionych par. Wszystko ,to trzymamy i tym samym się zastanawiamy… o co chodzi w tej kuleczce? Czemu każdy z nas cierpi choć troszeczkę?
Kiedy myśl się ta pojawia, nagle z rąk naszych wszystko się rozpada…
Pył złocisty dookoła, a w naszych sercach dalej odczuwana niedola. Może ze złej strony na Ziemię patrzyliśmy? Może jakieś szczęście przegapiliśmy? Za bardzo na wszystkim się skupiliśmy ,że o samych rękach ją trzymających zapomnieliśmy.
Morał będzie taki – że nie potrafię pisać żadnej bajki.
Ale jak już stało się tak- nie inaczej, to powiem Ci coś jeszcze. Chociaż Ziemia cała zła by się wydawała- Twoje życie z Twoich rąk ,może utrzymać ją!
Jeśli zastanowisz się chwileczkę , wszyscy wewnątrz nosimy tę iskrę i pragnienie szczęścia. Każda zmiana, pomoc, radość nie wychodzi spoza Twojego zasięgu. Nie wychodzi spoza Twoich dłoni!
Zamknij oczy i śnij .
Poczuj w swoim duchu, wewnętrzną radość dziecka i Twórz swój świat ! Swoją wyjątkową kuleczkę wypełnij tym ,czego Ty potrzebujesz i czym możesz się dzielić!
Nie potrzebujesz coaching’u, motywacji, nie potrzebujesz mnie, nie potrzebujesz nikogo poza sobą, do tego by wiedzieć ,że szczęście leży w Twoich rękach!
Mam nadzieję ,że otulisz się miłością i dobrą energią, a kiedy rano wstaniesz jako ”stwórca” przeżyjesz swój dzień najlepiej ,jak na taką funkcję przystało.

Dobranoc ❤

moon
fot.znaleziona w sieci

PEACE & LOVE-NAMASTE ❤

2 myśli na temat “Bajeczka…

  1. Ciekawe podejście do sprawy, aby każdy w sobie odkrywał radość i korzystał z każdej chwili w życiu jak najlepiej, zmieniał świat na lepsze zaczynając od siebie 🙂

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s