Pozytywne wibracje są wszędzie!

Każda pora na wstanie rano z łóżka na pewno wydaje się za wczesna.

Są osoby o cudownej naturze tzw. Skowronka , które potrafią to czynić z ogromną radością ,a kiedy zbliża się późny wieczór szybko lecą otulić się snem.  Ja niestety do nich nie należę, pomimo ogromnych postanowień i starań…

Zdecydowanie przejawiam tryb ”Sowy”  i noc wydaje mi się ogromnie magiczna, twórcza i inspirująca… dopóki nie porównam jej z kwietniowymi porankami.

Tak, kwietniowe poranki rozwalają mój system i staje się jakimś mixem dzikiej ptaszyny, bo zaczynam doceniać te dwa odmienne od siebie, ale urokliwe aspekty działania, bawić się nimi i tym samym doświadczać .

Kiedy tylko , przez jakże szczelne okna” plastiki” (moc XXI wieku) usłyszę śpiew ptaków, nie mogę dłużej wyleżeć w łóżku- no chyba ,że latam z nimi w mojej wyobraźni. Naprawdę , jest to dla mnie najbardziej twórczy dźwięk przyrody- poza oczywiście szumem morza.

Ostatnio, tak przeniknęło całą mnie to ogromne szczęście , ten spektakl który obserwujemy za oknami ,że roznosiły mnie pokłady energii.

Moja energia ,kumulowała się w sposób twórczy i sama dla siebie potrzebowałam uwolnić ją w postaci rozpoczęcia pisania książki lub pobudzeniu swojej plastycznej duszy ,rysując w każdym wolnym momencie gdzieś na skrawkach papieru. Byłam jak szalone dziecko!

W sumie do końca nie wiem gdzie jeszcze eksploduje ta moja energia, ale przesyłam ją od razu Tobie! Łap! 🙂

Poczuj ją i uśmiechnij się! UŚMIECH! UŚMIECH! Noooo…i już ją masz! 🙂 ❤

Pozytywne wibracje otaczają nas wszędzie i możemy czerpać z nich wielkimi garściami! Wystarczy tylko posłuchać, zobaczyć- wystarczy chcieć.

*Chcieć, to nie znaczy ,że powiem sobie okey chce… poczekam 5minut i widzę ,że no nic się nie dzieje. Na własnym przykładzie mogę powiedzieć, że to jest ogrom pracy i wysiłku, ale z czasem naprawdę zaczynamy sami siebie zaskakiwać… sobą.  Śmiesznie to brzmi prawda?

Każdego dnia zaskakuję siebie na nowo i widzę, że wczoraj nie wiedziałam tyle o sobie, co wiem już dziś. Co będzie jutro? Naprawdę nie mogę się z sobą nudzić. Jestem gotowa i otwarta na to wszystko! Gdybym miała dziś umierać, wiedziałabym, że robie to w doborowym towarzystwie -swoim. Ale mam nadzieję, że jeszcze takie atrakcje poczekają i jeszcze więcej się nauczę do tego czasu lub zaskoczę. 🙂

Myślę, że też masz to w sobie i też o tym wiesz, tylko czasami zatykasz uszy i odwracasz wzrok w odwrotnym kierunku. Każdy z nas jest tak fascynujący i wyjątkowy ,że ja ekscytuje się tym już przy samym pisaniu o tym. (Nie wiem ,czy wyczuwasz ten ”chaos” ,ale naprawdę piszę do Ciebie jak do prawdziwego przyjaciela)!

Najpiękniejsze jest to, że wszyscy pragniemy jednego- pragniemy być szczęśliwi. Nie ważne w sumie są te różnice -komu co daje to szczęście, ważny jest nasz wspólny cel. ŻYCZĘ CI SZCZĘŚCIA!!! ❤

Widziałam ostatnio wiele inspiracji i zadowolenia … trochę to tak, jakbym przeniosła się na inną planetę, bo przecież wszyscy jesteśmy znani z narzekania, widzenia negatywów i zawsze znajdziemy coś na ”NIE” zamiast na ”TAK”. No i zaskoczka… bywają chwile kiedy wszyscy są na tak! (Nawet Twoi wrogowie o ile takich chcesz posiadać i kogoś chcesz tak nazywać).  Uwierz… oni też chcą szczęścia!

Cudowne powietrze , cudowne dźwięki, cudowne widoki! Brzmi to niewiarygodnie w naszej betonowej dżungli? Jeżeli na zewnątrz wszystko Cię razi, wybierz się w podróż do swojego wnętrza , tam dopiero dzieje się zabawa. Kiedy tam powędrujesz z mapą miłości, zobaczysz ,że wracając tu też odnajdziesz ten sam skarb! Bo nie ma różnicy między tym co na zewnątrz, a tym co wewnątrz- wszyscy składamy się z tego samego! 🙂

Cieszmy się jak dzieci z każdej chwili , bo nie wiemy ile dokładnie ich mamy! Jeśli coś Cię trapi weź tą powyżej wspomnianą mapę i zamiast narzekać , rusz w wyzwalającą podróż po wszystkich zakamarkach ukrytych w Tobie! Jak trzeba posprzątaj tam! Bądź jak wiosna po Zimie i pobudź do życia wszystko na nowo! 🙂

Inspirującego poniedziałku ! Bądź odkrywcą! Pozwól sobie na to ”szaleństwo” … 😉

 

PEACE&LOVE-NAMASTE

Jedna myśl na temat “Pozytywne wibracje są wszędzie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s