O BLOGU

Mój blog jest odzwierciedleniem mnie- dlatego na pewno znajdziesz tutaj wielką różnorodność.
Nie da zamknąć się mnie w jednotematycznej klatce, ponieważ jestem wolnym duchem , który ciągle rozwija się wznosząc i upadając ,tak jak w locie ptak . Tym blogiem na pewno nie zamierzam uczyć Cię jak się lata ,ale chce zaprosić Ciebie do wspólnego lotu.

adriannafeather
Stąd właśnie w nazwie występuje Feather- czyli piórko. Niekoniecznie jest to związane z symboliką pióra np do pisania (bo sięgając po słownik języka angielskiego musiałabym wpisać do swojej nazwy Pen), a akurat w tej kwestii jestem laikiem o czym na pewno się przekonasz i poznasz mój specyficzny sposób przekazywania myśli, odczuć na wirtualnym papierze. Uwielbiam pisać dużo… z reguły chyba należę do osób gadatliwych ,więc piszę również tak jak mówię- w tym momencie wszystkie kółka polonistyczne mogą drżeć z rozpaczy (a Ty wierzę w tym potoku dziwnie skonstruowanych wyrazów wyłapiesz zawsze mój przekaz) Wierze w Ciebie! 😉
Czym dla mnie jest Feather? W dzisiejszym współczesnym świecie, mamy natłok informacji. Zatapiamy się w materialności , gubiąc coraz bardziej swój indywidualizm. Jestem wielką myślicielką i poszukiwaczką zerwanych więzi z naturą. Pióro ma dla mnie ogromne znaczenie symboliczne i najlepiej odzwierciedla wszystko co we mnie siedzi właśnie kumulując to w jeden wyraz.
Pióra są różnorodne ,tak jak my jesteśmy różnorodni , ale są silnie związane z ptakiem-czyli :
-lotem (wszyscy jesteśmy na różnym etapie lotu w naszym życiu), dlatego niezależnie od wieku mam nadzieję każdy znajdzie ”TU” coś dla siebie.
-skrzydłami (wszyscy mamy za sobą różne doświadczenia, przeżycia -za sobą i jeszcze przed sobą),
-lekkością (wszyscy pragniemy się wzbijać ,być szczęśliwi, kochani, bezpieczni)
-kreatywnością (wszyscy jesteśmy wyjątkowi , mamy marzenia, sny)
-duchowością (każdy ma swoją własną, ale łączy nas miłość)
-siłą (niezależnie od wszystkiego jesteśmy wojownikami i wykazujemy się determinacją, odwagą w swoim życiu, każdy ma inną siłę, ale siła ducha jest w każdym z nas)
-ulotnością i nieskończonością w jednym.
Mogłabym tak rozwinąć się w temacie właśnie w nieskończoność i mam nadzieję ten blog Ci to pokarze- ale te wyrazy powiedzą Ci więcej w tym momencie i również pobudzą Twoja wyobraźnię bardziej niż czytanie eseju na ten temat.
Ten blog będzie zawierał tym czym chce się z Tobą dzielić : miłość, ludzi, dusze, chwile, relacje, doświadczenia, życie.

Ok- Chyba jakoś wygląda i jest zrozumiałe?
Jeszcze tu jesteś? :)-SUPER!!! To idziemy dalej…
Myślę, że powoli widzisz , że mój światopogląd nie będzie oklepany, czy przewidywalny – Tak jak list wyrzucony w morze w butelce- Spodziewaj się niespodziewanego albo lepiej, nie mniej żadnych oczekiwań -w ogóle.
Dziękuje Ci za wizytę i nadzieję, że zostawię Ci coś co służyć Ci będzie w jakiś sposób. Peace&Love-Namaste ❤ :*